دستگاه جوش الکتروفیوژن ، ابزاری برای اتصال لوله های پلی اتیلن به یکدیگر می باشد. سایر دستگاه های جوشکاری از طریق فرآیند ذوب، باعث جوش قطعات به یکدیگر هستند. اما دستگاه جوش الکتروفیوژن،  حرارت را به صورت داخلی و از طریق انتقال جریان الکتریکی، ایجاد می­نماید. این دستگاه حاصل تلاش و زحمات بی وقفه گروه فنی مهندسی پویا ماشین میباشد.

دستگاه جوش الکتروفیوژن پویا ماشین البرز

جوشکاری لوله های پلی اتیلن با دستگاه جوش الکتروفیوژن

دستگاه جوشکاری الکتروفیوژن پویا ماشین قابلیت ذخیره اطلاعات جوشکاری ( 1600 سرجوش) را دارد. همچنین امکان چاپ اطلاعات از طریق پرینتر وجود دارد و دارای بارکد خوان نیز می باشد؛ بدنه و کلیه اتصالات دستگاه الکتروفیوژن پویا ماشین البرز از بهترین متریال موجود در بازار است؛ این امر موجب استحکام بالای دستگاه شده و در برابر ضربه، افتادن، پرت شدن و ناهمواری سطوح تا حد قابل قبولی، مقاوم است. در عین حال سبک بوده و جابجایی آن بسیار راحت است.

متعلقات دستگاه جوش الکتروفیوژن عبارتند از: یک جفت تبدیل Type B؛ قلم بارکد خوان؛ بارکدهای اتصالات پرمصرف؛ کابل انتقال داده؛ کارت مشخصات؛ برگه گارانتی.

قیمت دستگاه جوش الکتروفیوژن ساختِ ماشین سازی پویا ماشین البرز نسبت به محصولات مشابه موجود در بازار، رقابتی است. علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت این دستگاه نیز با بهترین نمونه های موجود، برابری میکند.

امکان آموزش رایگان کار با دستگاه الکتروفیوژن به پرسنل شما وجود دارد. آموزش بصورت حضوری و یا ارسال ویدیو امکانپذیر خواهد بود. این امر با توجه به شرایط مشتریان گرامی، قابل مذاکره می باشد.

برای اطلاع از نحوه کارکرد دستگاه، جزییات مربوط به امور فنی، اطلاعات خرید و آگاهی از قیمت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن تماس:
آقای حقیقی: 09122013672